




Тент пляжний Coleman 1038
Яскравий і красивий пляжний тент, порадує ваше око і сховає від настирливого сонечка під час відпочинку або довгоочікуваної відпустки. По суті це чотиримісний намет, який легко встановлюється в будь-якій місцевості та на будь-якій поверхні. За властивостями намет одношаровий, тому якщо ви плануєте відпочинок біля річки або на землі, то бажано на підлогу постелити матеріал, що утеплює (килимок або поролонові подушки). Конструкція виробу виконана із міцного скловолокна, тому буде стійкою при поривах вітру. Модель без антимоскітної сітки. Це спрощений формат намету, що не передбачає ночівлі в ньому.
Увага!
Підлога тенту – синій (див. на фото в галереї).
Характеристики:
Розміри: 240х240х160 см.
Тент: 190t PU 2000 мм, водонепроникний поліестер.
Стать: P/Oxford 150 DPU
Каркас: фібергласові дуги, діаметр 8,5
Конструкція: одношарова.
Вага: 2,2 кг.
Розмір у складеному вигляді: 60 х 12 х 12 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Coleman |
| Країна виробник | Польща |
| Сезон | Літо |
| Стан | Новий |
| Тип виробу | Тент |
| Колір | Синій |
| Вага | |
| Вага | 2.2 кг |
| Водостійкість | |
| Водостійкість дна | 2500 мм вод. ст. |
| Водостійкість тенту | 2500 мм вод. ст. |
| Розмір встановленої намету/тенту | |
| Висота | 160 см |
| Довжина | 240 см |
| Ширина | 240 см |
| Дуги | |
| Діаметр | 8.5 мм |
| Кількість дуг | 2 |
| Матеріал виготовлення | |
| Матеріал дна | Поліестер |
| Матеріал тенту | Поліестер |
- Ціна: 1 450 ₴
- Готово до відправки
- Код: 1038
1 450 ₴
- Понеділок08:0017:00
- Вівторок08:0017:00
- Середа08:0017:00
- Четвер08:0017:00
- Пʼятниця08:0017:00
- Субота08:0016:00
- НеділяВихідний

