+380 (93) 516-06-60


Сумка спортивна Т90, чорний
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Зручна спортивна сумка – незамінний атрибут будь-якого спортсмена.
Виготовлена з міцного нейлону.
Незважаючи на свою компактність, сумка дуже містка, завдяки добре продуманій конструкції.
Для зручності спортсмена сумка оснащена двома звичайними ручка, а також передбачена довга ручка для перенесення на плечі.
Розміри: 50 х 30 х 16 см.
Матеріал: водовідштовхуючий нейлон.
Колір: чорний.
Виробник: Туреччина.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | World Sport |
| Країна виробник | Туреччина |
| Розмір | Середній |
| Матеріал | Нейлон |
| Форма | Овальна |
| Призначення | Унісекс |
| Колір | Чорний |
| Кількість відділень | 2 |
| Особливості | Водовідштовхувальне просочення, Плечовий ремінь |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Висота | 30 см |
| Ширина | 50 см |
| Глибина | 16 см |
- Ціна: 610 ₴
- Готово до відправки
- Код: T90BK
610 ₴
+380 (93) 516-06-60
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Графік роботи
- Понеділок08:0017:00
- Вівторок08:0017:00
- Середа08:0017:00
- Четвер08:0017:00
- Пʼятниця08:0017:00
- Субота08:0016:00
- НеділяВихідний

