+380 (93) 516-06-60

Мат "ластівчин хвіст" 1мх1мх30мм, червоно-синій
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Мат "ластівчин хвіст"
Увага! Допустимі відхилення параметрів виробу по товщині становлять +/- 3мм. Усі претензії щодо товщини виробу приймаються лише з фотофіксацією штангенциркулем (не лінійкою!) у вільному стані.
Розмір: 1м x 1м
Товщина: 30мм
Матеріал: EVA
Колір: червоний/синій
Виробник: Китай
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | World Sport |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Будо-мат |
| Довжина | 100 см |
| Ширина | 100 см |
| Товщина | 30 см |
| Колір | Синій |
| Стан | Новий |
- Ціна: 888 ₴
- Мінімальне замовлення: 5 шт.
- Готово до відправки
- Тільки оптом
- Код: EVA30
888 ₴
Мінімальне замовлення — 5 шт.
+380 (93) 516-06-60
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Графік роботи
- Понеділок08:0017:00
- Вівторок08:0017:00
- Середа08:0017:00
- Четвер08:0017:00
- Пʼятниця08:0017:00
- Субота08:0016:00
- НеділяВихідний

