+380 (93) 516-06-60
-5%






Батут із захисною сіткою Let's Go 305 см
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Батут-прекрасний тренажер для тренування вестибулярного апарату для дорослих та дітей. А також веселий атракціон та розвага для всіх родин.
ext-align:center">Діаметр: 305 см.
Кількість пружин: 60 шт.
Захист пружини: синій.
Висота захисної сітки: 150 см.
Висота від підлоги: 65 см.
Матеріал: ПВХ.
Максимальна вага: 130 кг.
Вага: 40 кг.
Розміри ящика: 160х49х23 см.
У комплекті: захисна сітка на 6 стійок, сходи.
Країна виробництва: Китай.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Let's Go |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 40 кг |
| Діаметр батута | 305 см |
| Кількість опор | 6 (шт) |
| Конструкція | Кругла |
| Максимальне навантаження | 130 кг |
| Покриття труби каркаса | Гальванічне |
| Розташування захисної сітки | Зовнішня |
| Стан | Новий |
| Тип | Батут |
| Колір | Синій |
- Ціна: 7 398 ₴
- Готово до відправки
- Код: LG10-305
7 788 ₴
7 398 ₴
+380 (93) 516-06-60
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Графік роботи
- Понеділок08:0017:00
- Вівторок08:0017:00
- Середа08:0017:00
- Четвер08:0017:00
- Пʼятниця08:0017:00
- Субота08:0016:00
- НеділяВихідний

