+380 (93) 516-06-60
-5%










Батут із захисною сіткою прямокутний синій Let's Go 213х305см
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Розміри: 213 x 305 см.
Висота від підлоги: 760 мм.
Рама: 8 шт, труба оцинкована, D50мм х 1.5 мм.
">Ніжки: 4 шт, труба оцинкована, D42мм х 1.4 мм
Кількість пружин: 52 шт., довжина 165 мм, оцинковані.
Мат стрибковий: PP із захистом від ультрафіолету, колір: чорний.
Захист пружини: PVC +PE, колір: синій.
Висота захисної сітки: 180 см.
Матеріал сітки: PE.
Кількість стояків: 8х2 шт, оцинкована труба D25мм х 1.2мм, для безпеки покрита м'яким матеріалом 10 мм EPE; PE.
Батут упакований у 3-х ящиках.
Розміри ящиків, вага:
119х72х11 см – 24,6/26 кг;
129х42х18 см – 27,8/29 кг;
109х42х15 см – 16/17 кг.
У комплекті: захисна сітка, сходи, батут, інструкція українською мовою.
Країна виробництва: Китай.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Let's Go |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 72 кг |
| Довжина | 305 см |
| Кількість опор | 8 (шт) |
| Конструкція | Прямокутна |
| Максимальне навантаження | 130 кг |
| Матеріал рами | Сталь |
| Покриття труби каркаса | Гальванічне |
| Розташування захисної сітки | Зовнішня |
| Стан | Новий |
| Тип | Батут |
| Колір | Синій |
| Ширина | 213 см |
| Стрибкова поверхня | |
| Матеріал стрибкової поверхні | Поліпропілен |
| Стрибкова поверхня | Полотно |
- Ціна: 14 881 ₴
- Готово до відправки
- Код: LG/MZ710B
15 664 ₴
14 881 ₴
+380 (93) 516-06-60
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Графік роботи
- Понеділок08:0017:00
- Вівторок08:0017:00
- Середа08:0017:00
- Четвер08:0017:00
- Пʼятниця08:0017:00
- Субота08:0016:00
- НеділяВихідний





