+380 (93) 516-06-60
-5%










Лава атлетична вигнута
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Лавка атлетична, вигнута спинка.
Універсальна лава для преса та жиму.
Дає можливість тренувати м'язи черевного преса, м'язи спини, виконувати вправи з гантелями та штангою.
Легко транспортується, збирається.
Висота нахилу регулюється.
У комплект входять 2 гантелі по 1,5 кг кожна, 2 латексні еспандери з ручками.
Ширина лави: 30 см
Довжина лави: 98 см
Гантелі: 2шт х 1.5 кг, пластик чорного кольору.
Латексний еспандер з пером.
Розмір упаковки: Вага тренажера: Максимальна вага користувача: 110 кг. Колір: чорний/червоний. Країна виробництва: Китай.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | World Sport |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Лава для преса |
| Призначення | Домашнє |
| Максимальна вага користувача | 110 кг |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 157 см |
| Ширина | 32.5 см |
| Висота | 123 см |
- Ціна: 3 012 ₴
- Готово до відправки
- Код: 83122
3 171 ₴
3 012 ₴
+380 (93) 516-06-60
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Графік роботи
- Понеділок08:0017:00
- Вівторок08:0017:00
- Середа08:0017:00
- Четвер08:0017:00
- Пʼятниця08:0017:00
- Субота08:0016:00
- НеділяВихідний


