+380 (93) 516-06-60
-5%










Лава для жиму з тягою Lets Go 205D
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Лава для тренувань, ідеальна для домашнього спортзалу. У комплекті з вертикальною тягою, приставкою Скотта, приставка для ніг. Призначена також для тренувань зі штангою і гантелями, "батерфляем", жим ногами. Стійки регулюються по висоті; кут нахилу спинки можна регулювати за потреби. Сидіння і спинка обтягнуті еко шкірою чорного кольору з червоними вставками.
Довжина: 1700 мм
Ширина: 1400 мм
Висота: 1180 мм
Колір: чорний
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Let's Go |
| Країна виробник | Китай |
| Призначення | Домашнє |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 118 см |
| Довжина | 170 см |
| Ширина | 140 см |
- Ціна: 9 301 ₴
- Готово до відправки
- Код: 205D
9 790 ₴
9 301 ₴
+380 (93) 516-06-60
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Графік роботи
- Понеділок08:0017:00
- Вівторок08:0017:00
- Середа08:0017:00
- Четвер08:0017:00
- Пʼятниця08:0017:00
- Субота08:0016:00
- НеділяВихідний






