+380 (93) 516-06-60


Килимок для йоги та фітнесу 2 шари, 6мм, фіолетовий
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Килимок для фітнесу – витончений килимок для занять фітнесом.
Килимок для фітнесу має нековзну поверхню, легко миється і зручний при експлуатації.
Можна використовувати вдома або у фітнес клубі.
Матеріал: TPE.
Розмір: 183*61 см.
Товщина: 6 мм. 2 шари.
Поверхня – рифлена.
Колір фіолетовий
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | World Sport |
| Країна виробник | Китай |
| Довжина | 183 см |
| Матеріал | ТПЕ (термопластичний еластомер) |
| Стан | Новий |
| Тип | Килимок/мат |
| Товщина | 6 мм |
| Колір | Фіолетовий |
| Ширина | 61 см |
| Користувацькі характеристики | |
| Країна-виробник товару | Китай |
- Ціна: 785 ₴
- Готово до відправки
- Код: 5415-2VV
785 ₴
+380 (93) 516-06-60
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Графік роботи
- Понеділок08:0017:00
- Вівторок08:0017:00
- Середа08:0017:00
- Четвер08:0017:00
- Пʼятниця08:0017:00
- Субота08:0016:00
- НеділяВихідний

