+380 (93) 516-06-60


Йогамат килимок для фітнесу з малюнком 61 * 173 * 0,6 см салатовий Green Camp
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Килимок для фітнесу – витончений килимок для занять фітнесом.
Килимок для фітнесу має нековзну поверхню, легко миється і зручний при експлуатації.
Можна використовувати вдома або у фітнес клубі.
Матеріал: ПВХ.
Розмір: 173 х 61 см.
Товщина: 6 мм.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Green Camp |
| Країна виробник | Китай |
| Довжина | 173 см |
| Стан | Новий |
| Тип | Килимок/мат |
| Товщина | 6 мм |
| Колір | Зелений |
| Ширина | 61 см |
- Ціна: 537 ₴
- Готово до відправки
- Код: 5415-17G
537 ₴
+380 (93) 516-06-60
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Графік роботи
- Понеділок08:0017:00
- Вівторок08:0017:00
- Середа08:0017:00
- Четвер08:0017:00
- Пʼятниця08:0017:00
- Субота08:0016:00
- НеділяВихідний

