+380 (93) 516-06-60


Гумка для підтягування Iron Master 2,2 см помаранчева
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Гумка для підтягування, опору.
Розміри: 208 х 0,45 х 2,2 див.
Колір: помаранчевий
Виробник: IronMaster.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | IronMaster |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 30 кг |
| Конструкція | Стрічкова |
| Опір | 30 кг |
| Стан | Новий |
| Тип | Стрічковий |
| Тип навантаження | Розтягнення |
| Колір | Помаранчевий |
| Ширина | 2.2 см |
- Ціна: 414 ₴
- Готово до відправки
- Код: IR97660-22
414 ₴
+380 (93) 516-06-60
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Графік роботи
- Понеділок08:0017:00
- Вівторок08:0017:00
- Середа08:0017:00
- Четвер08:0017:00
- Пʼятниця08:0017:00
- Субота08:0016:00
- НеділяВихідний

