+380 (93) 516-06-60




Степ Платформа колір салатовий 110 х 41 х 10/20см
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Степ-платформа використовується у фітнес-тренуваннях.
Вона дозволяє виконувати широкий комплекс вправ, спрямований на зміцнення литкових та сідничних м'язів.
У роботу включаються і м'язи черевного преса.
Регулярно займаючись на степ-платформі, ви неодмінно скинете зайві кілограми і досягнете гарної фізичної форми.
Степ-платформа просто незамінна для домашніх тренувань – вона займає мало місця, не потребує спеціальної підготовки та підходить для користувачів будь-якого віку та рівня фізичної підготовки.
Степ Платформаз ковзною поверхнею.
Регулюється у 2-х положеннях висоти: 10 см та 20 см.
Максимальне навантаження: 110 кг.
Габарити: L110х W41х H10/20 см.
Матеріал: PP.
Колір: салатовий
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | World Sport |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 20 см |
| Довжина | 110 см |
| Максимальна вага користувача | 110 кг |
| Особливості | Антиковзаюче покриття дошки |
| Стан | Новий |
| Тип | Балансувальна платформа |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Червоний |
| Ширина | 41 см |
| Користувацькі характеристики | |
| Матеріал | Пластик |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Розміри | L68*W28*H10/15cm |
- Ціна: 4 050 ₴
- Готово до відправки
- Код: 84089
4 050 ₴
+380 (93) 516-06-60
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Графік роботи
- Понеділок08:0017:00
- Вівторок08:0017:00
- Середа08:0017:00
- Четвер08:0017:00
- Пʼятниця08:0017:00
- Субота08:0016:00
- НеділяВихідний

