+380 (93) 516-06-60



Сітка футзальна, гандбольна
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сітка футзальна, гандбольна/
Матеріал: PE.
Осередок: шестигранна, безвузлова.
Комплектація: 2 шт.
Діаметр нитки: 2,5 мм.
Розмір: 3 х 2 м.
Країна виробництва: Китай
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | World Sport |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Ігрова сітка |
| Призначення | Гандбол |
| Матеріал | Поліестер |
| Форма комірки | Квадратна |
| Діаметр | 2.5 мм |
| Довжина комірки сітки | 120 мм |
| Ширина комірки сітки | 120 мм |
| Кількість | 2 |
| Колір | Білий |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 3 м |
| Ширина | 2 м |
- Ціна: 1 483 ₴
- Готово до відправки
- Код: HN-88284
1 483 ₴
+380 (93) 516-06-60
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Графік роботи
- Понеділок08:0017:00
- Вівторок08:0017:00
- Середа08:0017:00
- Четвер08:0017:00
- Пʼятниця08:0017:00
- Субота08:0016:00
- НеділяВихідний

