



Сітка волейбольна
Волейбольна сітка – незамінний атрибут у спортивному інвентарі будь-якого спортзалу, тренувального майданчика. В ігрових видах спорту з м'ячем практично завжди використовують сітку як обмежувач або роздільник поля. Волейбол у разі не виняток. Сітка у волейболі – це роздільник полів суперника. Розташовується по центру ігрового майданчика. Сітка для волейболу може виготовлятися з різних матеріалів, але найчастіше це полімерна нитка. Важливо щоб сітка була міцною, але крім того завжди потрібно звертати увагу на розмір її осередків. Вони повинні бути досить великими, щоб не заважати огляду гравців поля суперників, але й досить дрібними, щоб крізь сітку не міг прослизнути м'яч. Сітка волейбольна виготовлена із поліетиленового шнура. Добре гасить удари, не розтягується. Матеріал не вбирає вологу.
У комплект входить сумка та трос для натягування між опорами.
Матеріал: бавовна+PE
Діаметр троса: 3 мм
Розмір осередку: 10х 10см.
Упаковка: PVC чохол чорного кольору.
Вага: 1,6 кг.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | World Sport |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Ігрова сітка |
| Призначення | Волейбол |
| Матеріал | Поліестер |
| Форма комірки | Квадратна |
| Діаметр | 3 мм |
| Довжина комірки сітки | 100 мм |
| Ширина комірки сітки | 100 мм |
| Кількість | 1 |
| Особливості | Металевий трос в комплекті, Чохол |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 9.5 м |
| Ширина | 1 м |
| Користувацькі характеристики | |
| Країна-виробник товару | Китай |
- Ціна: 1 413 ₴
- Готово до відправки
- Код: С2368
1 413 ₴
- Понеділок08:0017:00
- Вівторок08:0017:00
- Середа08:0017:00
- Четвер08:0017:00
- Пʼятниця08:0017:00
- Субота08:0016:00
- НеділяВихідний

