+380 (93) 516-06-60




Стілець розкладний шезлонг для саду і пляжу
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Стілець розкладний.
Розкладається в 3-х положеннях.
Розміри: 48 х 51 х 107см
Колір: чорний
Країна виробництва: Китай
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | World Sport |
| Країна виробник | Китай |
| Тип туристичних меблів | Стілець зі спинкою і підлокітниками |
| Відкидний столик на підлокітнику | Ні |
| Регульовані опори | Так |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Ширина стільця | 480 мм |
| Глибина стільця | 510 мм |
| Висота стільця з урахуванням спинки | 1070 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Чорний |
- Ціна: 2 792 ₴
- Готово до відправки
- Код: HX-12B
2 792 ₴
+380 (93) 516-06-60
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Графік роботи
- Понеділок08:0017:00
- Вівторок08:0017:00
- Середа08:0017:00
- Четвер08:0017:00
- Пʼятниця08:0017:00
- Субота08:0016:00
- НеділяВихідний

