+380 (93) 516-06-60


Стіл складаний World Sport для кемпінгу туристичний + 2 стільці, 90*60*70/55 см
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Складаний кемпінговий комплект, в який входить стіл та 2 стільці. Основа набору виконана з алюмінію, щоб полегшити вагу конструкції, а стільниця виготовлена із пластику для легкості та міцності виробу. Висота столу регулюється ніжками. Характеристики столу: Розмір: 90 х 60 см Висота: 70/55см Матеріал: алюміній, пластик. Макс. навантаження на стільницю: 30 кг Кількість стільців: 2 шт
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | World Sport |
| Країна виробник | Китай |
| Допустиме навантаження на стіл | 30 кг |
| Кількість стільців | 2 шт. |
| Матеріал каркасу (опор) | Алюміній |
| Матеріал стільниці | Пластик |
| Склад комплекту | Стіл + стільці без спинки |
| Габаритні розміри столу | |
| Висота столу | 700 мм |
| Довжина столу | 900 мм |
| Ширина столу | 600 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна-виробник товару | Китай |
- Ціна: 1 495 ₴
- Готово до відправки
- Код: HX-960
1 495 ₴
+380 (93) 516-06-60
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Графік роботи
- Понеділок08:0017:00
- Вівторок08:0017:00
- Середа08:0017:00
- Четвер08:0017:00
- Пʼятниця08:0017:00
- Субота08:0016:00
- НеділяВихідний

