+380 (93) 516-06-60
-5%










Стілець-парасолька Green Camp Classic зелений
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Стілець-парасолька туристичний складаний CampMaster Classic 300
2 підлокітники, 1 підсклянник, 2 кишені (1 для мобільного телефону, 1 для різних дрібниць)
Вага: 4,8 кг.
Навантаження до 150 кг.
Висота: 93 см.
Висота до сидіння: 52 см.
Розміри сидіння: 60 (ширина) х 50 (глибина).
Колір зелений.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Green Camp |
| Країна виробник | Китай |
| Висота сидіння стільця | 600 мм |
| Глибина стільця | 500 мм |
| Максимально допустиме навантаження | 150 кг |
| Матеріал каркасу (опор) | Сталь |
| Підсклянник | 1 |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Стан | Новий |
| Тип туристичних меблів | Стілець зі спинкою і підлокітниками |
| Колір | Зелений |
| Чохол для зберігання й транспортування | Так |
- Ціна: 1 733 ₴
- Готово до відправки
- Код: MC-347GA
1 825 ₴
1 733 ₴
+380 (93) 516-06-60
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Графік роботи
- Понеділок08:0017:00
- Вівторок08:0017:00
- Середа08:0017:00
- Четвер08:0017:00
- Пʼятниця08:0017:00
- Субота08:0016:00
- НеділяВихідний


