+380 (93) 516-06-60



Лапа "кобра" FGT collection, чорний, Flex, FT3025
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Лапа "кобра" FGT, FT3025.
Вага: 550 г.
Розміри: 25 х 18 х 5 см.
Колір: чорний.
Матеріал: Штучна шкіра
Комплектація: 2 шт.
Виробник: Пакистан.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | FGT |
| Країна виробник | Пакистан |
| Тип | Лапа |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Форма | Гнута |
| Довжина | 25 см |
| Ширина | 18 см |
| Товщина | 5 см |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
- Ціна: 1 113 ₴
- Готово до відправки
- Код: FT3025
1 113 ₴
+380 (93) 516-06-60
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Графік роботи
- Понеділок08:0017:00
- Вівторок08:0017:00
- Середа08:0017:00
- Четвер08:0017:00
- Пʼятниця08:0017:00
- Субота08:0016:00
- НеділяВихідний

