+380 (93) 516-06-60


Лапа FGT (пади) Давайте sFight CombatTraining
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Лапа (пади) FGT – незамінний предмет спортивного інвентарю, що використовується у всіх видах єдиноборств.
Вона служить чудовим спортивним снарядом для виконання акцентованих ударів руками та ногами на всіх рівнях.
Розміри: 41 х 23 х 11 см.
Колір: чорний/червоний.
Матеріал: мікрофібра PVC
Виробник: Пакистан
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | FGT |
| Країна виробник | Пакистан |
| Довжина | 41 см |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Стан | Новий |
| Тип | Маківара |
| Товщина | 11 см |
| Форма | Пряма |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 23 см |
| Користувацькі характеристики | |
| Країна-виробник товару | Пакистан |
- Ціна: 1 236 ₴
- Немає в наявності
- Код: FT-2511
1 236 ₴
+380 (93) 516-06-60
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Графік роботи
- Понеділок08:0017:00
- Вівторок08:0017:00
- Середа08:0017:00
- Четвер08:0017:00
- Пʼятниця08:0017:00
- Субота08:0016:00
- НеділяВихідний

