+380 (93) 516-06-60


Лапа FGT (пади) Давайте sFight CombatTraining
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Лапа (пади) FGT – незамінний предмет спортивного інвентарю, що використовується у всіх видах єдиноборств.
Вона служить чудовим спортивним снарядом для виконання акцентованих ударів руками та ногами на всіх рівнях.
Розміри: 39 х 22 х 9 див.
Вага: 900 г.
Колір: чорний/білий.
Матеріал: Flex.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | FGT |
| Країна виробник | Пакистан |
| Довжина | 39 см |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Стан | Новий |
| Тип | Маківара |
| Товщина | 9 см |
| Форма | Пряма |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 22 см |
| Користувацькі характеристики | |
| Країна-виробник товару | Пакистан |
- Ціна: 1 041 ₴
- Немає в наявності
- Код: FT-3550
1 041 ₴
+380 (93) 516-06-60
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Графік роботи
- Понеділок08:0017:00
- Вівторок08:0017:00
- Середа08:0017:00
- Четвер08:0017:00
- Пʼятниця08:0017:00
- Субота08:0016:00
- НеділяВихідний

