+380 (93) 516-06-60


Лапа пряма FGT, PVC, червоно-чорна
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Лапа боксерська, пряма.
Внутрішнє заповнення: пінополіуретан.
Матеріал: ПВХ.
Розмір: 38 х 20 х 5 см.
Колір: червоний.
Комплектація: 2 шт.
Виробник: Пакистан.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | FGT |
| Країна виробник | Пакистан |
| Тип | Лапа |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Форма | Пряма |
| Довжина | 38 см |
| Ширина | 20 см |
| Товщина | 5 см |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
- Ціна: 856 ₴
- Готово до відправки
- Код: FT- 205/38R
856 ₴
+380 (93) 516-06-60
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Графік роботи
- Понеділок08:0017:00
- Вівторок08:0017:00
- Середа08:0017:00
- Четвер08:0017:00
- Пʼятниця08:0017:00
- Субота08:0016:00
- НеділяВихідний

