+380 (93) 516-06-60

Стілець туристичний складаний зелений World Sport 8019-1G
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Стілець-парасолька туристична 8019-1 має просту і надійну конструкцію і здатна витримувати навантаження до 80 кілограмів. Стілець можна миттєво розкласти і швидко зібрати назад. У наборі чохол для транспортування.
Характеристики:
Розмір місця для сидіння: 40х40 см.
Висота без спинки: 38 см.
Висота зі спинкою: 70см.
Колір: камуфляж.
Діаметр труби: 14мм.
Матеріал: 600 D поліестер.
Каркас: метал, порошкове напилення.
Максимальна вага: 80 кг.
Колір зелений
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | World Sport |
| Країна виробник | Китай |
| Висота сидіння стільця | 380 мм |
| Висота стільця з урахуванням спинки | 700 мм |
| Глибина стільця | 400 мм |
| Максимально допустиме навантаження | 80 кг |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Стан | Новий |
| Тип туристичних меблів | Стілець зі спинкою |
| Колір | Зелений |
| Чохол для зберігання й транспортування | Так |
| Ширина стільця | 400 мм |
- Ціна: 507 ₴
- Готово до відправки
- Код: 8019-1G
507 ₴
+380 (93) 516-06-60
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Графік роботи
- Понеділок08:0017:00
- Вівторок08:0017:00
- Середа08:0017:00
- Четвер08:0017:00
- Пʼятниця08:0017:00
- Субота08:0016:00
- НеділяВихідний

