+380 (93) 516-06-60



Годинник шаховий електроний PS1688
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Годинник шаховий
Матеріал: пластик.
Розмір: 161 х 100 х 62 мм.
Живлення від батарейки АА.
Вага: 245 г
Країна виробництва: Китай.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Виробник | World Sport |
| Тип | Шахові годинники |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Синій |
| Упаковка | Коробка |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 161 мм |
| Ширина | 100 мм |
| Висота | 62 мм |
- Ціна: 1 335 ₴

