+380 (93) 516-06-60


Стіл туристичний, алюміній, 70х70х70см, чохол, HX-8093
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Зручний туристичний столик, який можна покласти в багажник або рюкзак, і не помітити його наявність. При потребі використовувати для пікніка на лузі в лісі або для туристичного походу для щоденного прийому їжі. Компактна конструкція, легка вага та можливість легко транспортувати.
Характеристики столу:
Розмір (Ш×Г×В), см: 70 × 70 × 70.
Вага кг: 3.
Матеріал: алюміній.
Макс. навантаження, кг: 30
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | World Sport |
| Країна виробник | Китай |
| Максимально допустиме навантаження | 30 кг |
| Матеріал стільниці | Алюміній |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Стан | Новий |
| Чохол для зберігання й транспортування | Так |
| Розміри столу в розкладеному вигляді | |
| Висота | 700 мм |
| Довжина | 700 мм |
| Ширина | 700 мм |
- Ціна: 1 457 ₴
- Готово до відправки
- Код: HX-8093
1 457 ₴
+380 (93) 516-06-60
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Графік роботи
- Понеділок08:0017:00
- Вівторок08:0017:00
- Середа08:0017:00
- Четвер08:0017:00
- Пʼятниця08:0017:00
- Субота08:0016:00
- НеділяВихідний

