+380 (93) 516-06-60


Розкладачка камуфляжна складана в чохолі
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Розкладачка туристична, похідна, складана.
Матеріал: ПВХ+тент.
Розміри: 63 х 190 х 45 (H) див.
У складеному стані: 93 х 20 х 10 см.
D труби: 25 х 35 х 15 мм.
Колір: мілітарі.
Вага: 5 кг
Чохол: ПВХ.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | World Sport |
| Країна виробник | Китай |
| Максимально допустиме навантаження | 100 кг |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри у розкладеному вигляді | |
| Вага | 7.7 кг |
| Висота | 450 мм |
| Довжина | 1900 мм |
| Ширина | 630 мм |
| Комплектація | |
| Чохол для зберігання й транспортування | Так |
- Ціна: 2 371 ₴
- Готово до відправки
- Код: HX-9003
2 371 ₴
+380 (93) 516-06-60
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Графік роботи
- Понеділок08:0017:00
- Вівторок08:0017:00
- Середа08:0017:00
- Четвер08:0017:00
- Пʼятниця08:0017:00
- Субота08:0016:00
- НеділяВихідний

