+380 (93) 516-06-60
-5%










Тент пляжний Green Camp GC-0886Y
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Тент GC-0886Y.
Розміри: 560 х 500 х 250 см.
У комплекті палички-кілочки, завдяки яким можна закріпити тент на висоті до 2,5 м.
Матеріал: поліестер 210T PU водовідштовхувальний 3000 мм.
Вага: 3,96 кг.
Колір коричневий.
Виробник: Green Camp.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Green Camp |
| Країна виробник | США |
| Сезон | Літо |
| Стан | Новий |
| Тип виробу | Тент |
| Колір | Коричневий |
| Вага | |
| Вага | 4.3 кг |
| Водостійкість | |
| Водостійкість тенту | 3000 мм вод. ст. |
| Розмір встановленої намету/тенту | |
| Висота | 250 см |
| Довжина | 560 см |
| Ширина | 500 см |
| Розмір в упаковці | |
| Висота в упаковці | 12 см |
| Длина в упаковке | 58 см |
| Ширина в упаковке | 14 см |
| Матеріал виготовлення | |
| Матеріал тенту | Поліестер |
- Ціна: 3 695,50 ₴
- Готово до відправки
- Код: GC-0886Y
3 890 ₴
3 695,50 ₴
+380 (93) 516-06-60
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Графік роботи
- Понеділок08:0017:00
- Вівторок08:0017:00
- Середа08:0017:00
- Четвер08:0017:00
- Пʼятниця08:0017:00
- Субота08:0016:00
- НеділяВихідний






