+380 (93) 516-06-60
-5%










Тент пляжний синій Green Camp GC-0886B
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Туристичний тент Green Camp GC-0886B - це незамінна річ при подорожах чи відпочинку на природі. Виготовлений із міцної вологовідштовхувальної тканини та надійно захищає не тільки від дощу, а й від жарких сонячних променів!
Особливості тенту Green Camp GC-0886B
- Виконаний у синьому кольорі, має ретельно оброблені шви, що перешкоджає проникненню вологи.
- У комплект додаються кілочки для розтяжок (8 штук довжиною 18 см), завдяки яким тент можна закріпити на висоті до 2,5 метрів.
- Два альпіни штока діаметром 19 мм і довжиною 2,5 метрів оснащені внутрішнім сталевим тросом, який надає стоям особливу міцність.
- У складеному вигляді має компактні розміри, складається у спеціальну сумку з ручками.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Green Camp |
| Країна виробник | США |
| Стан | Новий |
| Колір | Синій |
| Вага | |
| Вага | 4.3 кг |
| Водостійкість | |
| Водостійкість тенту | 3000 мм вод. ст. |
| Розмір встановленої намету/тенту | |
| Висота | 250 см |
| Довжина | 5600 см |
| Ширина | 5000 см |
| Розмір в упаковці | |
| Висота в упаковці | 12 см |
| Длина в упаковке | 58 см |
| Ширина в упаковке | 14 см |
| Матеріал виготовлення | |
| Матеріал тенту | Поліестер |
| Користувацькі характеристики | |
| Матеріал | Поліестер 210T PU водовідштовхувальний 3000 мм |
- Ціна: 3 695,50 ₴
- Готово до відправки
- Код: GC-0886B
3 890 ₴
3 695,50 ₴
+380 (93) 516-06-60
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Графік роботи
- Понеділок08:0017:00
- Вівторок08:0017:00
- Середа08:0017:00
- Четвер08:0017:00
- Пʼятниця08:0017:00
- Субота08:0016:00
- НеділяВихідний



