+380 (93) 516-06-60
-5%










Намет 3-місний для туризму Green Camp GC1011
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Яскравий намет із двошарового матеріалу з тамбуром. Ідеальний варіант для туризму, виїзду чи риболовлі.
Кількість місць: 3.
Розміри: (80+200) х200х150 см.
Тент: 190T Polyester PU2500мм.
Внутрішній намет: 190T Breathbale Fabric.
Підлога: 210D P/Oxford 2500 мм.
Каркас: Fiber Glass Poles 7,9 мм.
Колір: салатово-сірий.
Вага: 3.7 кг.
Розмір упаковки: 56 х 15 х 15 см
Виробник: GreenCamp.
Країна виробництва: Китай
Увага!
Допустимі відхилення параметрів виробу (довжина, ширина, висота) становлять +/- 5%.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Green Camp |
| Країна виробник | США |
| Каркас палатки/тента | Внутрішній |
| Кількість входів | 1 |
| Кількість кімнат | 1 |
| Кількість шарів | Двошарова |
| Кількість спальних місць | 3 |
| Кількість тамбурів | 1 |
| Призначення | Кемпінгові |
| Особливості намету/тенту | Водовідштовхувальне просочення, Внутрішні кишені, Штормові відтяжки, Тамбур, Кріплення для ліхтаря, Проклеєні шви, Вентиляційні вікна, Антимоскітна сітка |
| Сезон | Весна/Осінь |
| Стан | Новий |
| Тип виробу | Намет |
| Колір | Сірий |
| Вага | |
| Вага | 3.37 кг |
| Водостійкість | |
| Водостійкість дна | 2500 мм вод. ст. |
| Водостійкість тенту | 2500 мм вод. ст. |
| Розмір встановленої намету/тенту | |
| Висота | 150 см |
| Довжина | 290 см |
| Ширина | 210 см |
| Розмір в упаковці | |
| Висота в упаковці | 15 см |
| Длина в упаковке | 55 см |
| Ширина в упаковке | 14 см |
| Дуги | |
| Діаметр | 7.9 мм |
| Дуги | Фіберглас |
| Кількість дуг | 3 |
| Матеріал виготовлення | |
| Матеріал дна | Оксфорд |
| Матеріал тенту | Поліестер |
- Ціна: 3 515 ₴
- Готово до відправки
- Код: GC1011
3 700 ₴
3 515 ₴
+380 (93) 516-06-60
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Графік роботи
- Понеділок08:0017:00
- Вівторок08:0017:00
- Середа08:0017:00
- Четвер08:0017:00
- Пʼятниця08:0017:00
- Субота08:0016:00
- НеділяВихідний



