




Намет 4х місний Green Camp GC1009
Намет чотиримісний 1009 Green Camp
- Відмінний вибір для нескладних походів або кемпінгового відпочинку. Намет має просторе приміщення і місткий тамбур для зручного зберігання речей. Повноцінна циркуляція повітря наметі забезпечується двома вентиляційними клапанами, а також москітною сіткою при вході. Зовнішній тент, дно намету та внутрішній намет виготовляються з водонепроникних та вогнетривких матеріалів.
Намет чотиримісний 1009 Green Camp пошитий з дихаючого матеріалу 190Т Breathbale Fabric, а тент – з поліестеру 190T Polyester pu2500mm, що володіє хорошими водовідштовхувальними властивостями. Дно намету: 210D P/Oxford 2500 мм. Для зручності зберігання та транспортування намет комплектується компактною сумкою для транспортування.
Характеристики:
Кількість місць: 4.
Тент: 190T Polyester pu2500mm
Внутрішній намет: 190T Breathbale Fabric
Стать: 210D P/Oxford 2500 мм
Каркас: Fiber Glass Poles 9,5/7,9 mm
Розміри: 380х240х160 см.
Колір: сірий/салатовий
Вага: 5,2 кг
Виробник Green Camp.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Green Camp |
| Країна виробник | США |
| Каркас палатки/тента | Внутрішній |
| Кількість входів | 1 |
| Кількість кімнат | 1 |
| Кількість шарів | Двошарова |
| Кількість спальних місць | 4 |
| Кількість тамбурів | 1 |
| Призначення | Кемпінгові |
| Особливості намету/тенту | Водовідштовхувальне просочення, Внутрішні кишені, Штормові відтяжки, Тамбур, Кріплення для ліхтаря, Проклеєні шви, Вентиляційні вікна, Антимоскітна сітка |
| Сезон | Весна/Осінь |
| Стан | Новий |
| Тип виробу | Намет |
| Колір | Сірий |
| Вага | |
| Вага | 5.2 кг |
| Водостійкість | |
| Водостійкість дна | 2500 мм вод. ст. |
| Водостійкість тенту | 2500 мм вод. ст. |
| Розмір встановленої намету/тенту | |
| Висота | 160 см |
| Довжина | 380 см |
| Ширина | 240 см |
| Розмір в упаковці | |
| Висота в упаковці | 15 см |
| Длина в упаковке | 65 см |
| Ширина в упаковке | 15 см |
| Дуги | |
| Діаметр | 9.5 мм |
| Дуги | Фіберглас |
| Кількість дуг | 3 |
| Матеріал виготовлення | |
| Матеріал дна | Оксфорд |
| Матеріал тенту | Поліестер |
- Ціна: 4 600 ₴
- Готово до відправки
- Код: GC1009
4 600 ₴
- Понеділок08:0017:00
- Вівторок08:0017:00
- Середа08:0017:00
- Четвер08:0017:00
- Пʼятниця08:0017:00
- Субота08:0016:00
- НеділяВихідний

