+380 (93) 516-06-60





Намет 6-ти місний двошаровий для туризму Green Camp GC1002
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Шестимісний двошаровий намет для туризму Green Camp GC1002
Двошарова, москітна сітка на вході в спальні відділення.
Великий тамбур у середині для кухні та зберігання речей.
Класичний двокімнатний намет з великим тамбуром посередині.
Вентиляція, вікна, просте та швидке встановлення.
Усі шви проклеєні.
Характеристики:
Розміри: 520*220*190
Кількість місць: 6
Тент: 190T Polyester pu2500mm
Внутрішній намет: 190T Breathbale Fabric
Стать: 210D P/Oxford 2500 мм
Каркас: Fiber Glass Poles 11/9,5 mm
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Green Camp |
| Країна виробник | США |
| Кількість входів | 1 |
| Кількість кімнат | 2 |
| Кількість шарів | Двошарова |
| Кількість спальних місць | 6 |
| Кількість тамбурів | 1 |
| Стан | Новий |
| Тип виробу | Намет |
| Колір | Зелений |
| Вага | |
| Вага | 9 кг |
| Водостійкість | |
| Водостійкість дна | 2500 мм вод. ст. |
| Водостійкість тенту | 2500 мм вод. ст. |
| Розмір встановленої намету/тенту | |
| Висота | 190 см |
| Довжина | 520 см |
| Ширина | 220 см |
| Розмір в упаковці | |
| Висота в упаковці | 25 см |
| Длина в упаковке | 65 см |
| Ширина в упаковке | 25 см |
| Дуги | |
| Діаметр | 9.5 мм |
| Дуги | Фіберглас |
| Кількість дуг | 4 |
| Матеріал виготовлення | |
| Матеріал дна | Поліестер |
| Матеріал тенту | Поліестер |
- Ціна: 8 100 ₴
- Готово до відправки
- Код: GC1002
8 100 ₴
+380 (93) 516-06-60
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Графік роботи
- Понеділок08:0017:00
- Вівторок08:0017:00
- Середа08:0017:00
- Четвер08:0017:00
- Пʼятниця08:0017:00
- Субота08:0016:00
- НеділяВихідний


