+380 (93) 516-06-60





Намет 5-ти місцева Green Camp 001
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Намет Green Camp GC001
Кількість місць: 5.
Тент: 420D Oxford PU 3000 mm.
Внутрішня намет: 190T Polyester.
Стать: 150D P/Oxford 3000 мм.
Каркас: fiberglass 11/9,5 мм.
Розміри: 490 х 270 х 190 см.
Колір: пісочно-коричневий.
Вага: 9,8 кг
Розміри упаковки: 67 х 23 х 23 см.
Виробник: Green Camp.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Green Camp |
| Країна виробник | США |
| Каркас палатки/тента | Внутрішній |
| Кількість шарів | Двошарова |
| Кількість спальних місць | 5 |
| Сезон | Весна/Осінь |
| Стан | Новий |
| Тип виробу | Намет |
| Колір | Коричневий |
| Вага | |
| Вага | 9.8 кг |
| Водостійкість | |
| Водостійкість дна | 3000 мм вод. ст. |
| Водостійкість тенту | 3000 мм вод. ст. |
| Розмір встановленої намету/тенту | |
| Висота | 190 см |
| Довжина | 490 см |
| Ширина | 270 см |
| Розмір в упаковці | |
| Висота в упаковці | 23 см |
| Длина в упаковке | 67 см |
| Ширина в упаковке | 23 см |
| Дуги | |
| Діаметр | 11 мм |
| Дуги | Фіберглас |
- Ціна: 6 700 ₴
- Готово до відправки
- Код: GC001
6 700 ₴
+380 (93) 516-06-60
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Графік роботи
- Понеділок08:0017:00
- Вівторок08:0017:00
- Середа08:0017:00
- Четвер08:0017:00
- Пʼятниця08:0017:00
- Субота08:0016:00
- НеділяВихідний





