+380 (93) 516-06-60



Намет 6-ти місний Coleman 1500
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Шестимісний туристичний намет 1500=6 володіє простою і надійною конструкцією. Намет містить дві спальні кімнати, кожна з яких оснащена москітною сіткою. Конструкція передбачає вентиляцію всіх відділень, а також дозволяє швидко встановити намет на місці відпочинку.
Характеристика:
Розміри: 410 * 220 * 180 см.
Кількість місць: 6.
Тент: 190T RS поліестер, 2000 мм H2O.
Внутрішній намет: 185T поліестер Rip Stop "дихаючий".
Підлога: P/OXFORD 150DPU 2000 мм.
Каркас: діаметр 11 мм.
Вага: 5,3 кг.
Розмір у складеному вигляді: 60 х 18 х 18 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Coleman |
| Країна виробник | Китай |
| Каркас палатки/тента | Зовнішній |
| Кількість входів | 2 |
| Кількість кімнат | 2 |
| Кількість шарів | Двошарова |
| Кількість спальних місць | 6 |
| Призначення | Кемпінгові |
| Особливості намету/тенту | Водовідштовхувальне просочення, Внутрішні кишені, Штормові відтяжки, Кріплення для ліхтаря, Проклеєні шви, Антимоскітна сітка |
| Сезон | Весна/Осінь |
| Стан | Новий |
| Тип виробу | Намет |
| Колір | Синій |
| Вага | |
| Вага | 5.3 кг |
| Водостійкість | |
| Водостійкість дна | 2000 мм вод. ст. |
| Водостійкість тенту | 2000 мм вод. ст. |
| Розмір встановленої намету/тенту | |
| Висота | 180 см |
| Довжина | 410 см |
| Ширина | 220 см |
| Розмір в упаковці | |
| Висота в упаковці | 18 см |
| Длина в упаковке | 60 см |
| Ширина в упаковке | 18 см |
| Дуги | |
| Діаметр | 11 мм |
| Дуги | Фіберглас |
| Кількість дуг | 2 |
| Матеріал виготовлення | |
| Матеріал дна | Оксфорд |
| Матеріал тенту | Поліестер |
- Ціна: 3 300 ₴
- Готово до відправки
- Код: 1500=6
3 300 ₴
+380 (93) 516-06-60
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Графік роботи
- Понеділок08:0017:00
- Вівторок08:0017:00
- Середа08:0017:00
- Четвер08:0017:00
- Пʼятниця08:0017:00
- Субота08:0016:00
- НеділяВихідний

