+380 (93) 516-06-60





Намет 6-ти місний Green Camp GC920, автомат
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Просторий двокімнатний намет з великим тамбуром.
Просте та швидке складання та розбирання. Захищений від негоди вхід із захисною сіткою, навіс. Дві двері, два вікна, кишені для дрібниці. Москітна сітка на вході до спальних відділень. Великий тамбур у середині для кухні та зберігання речей.
Ефективна вентиляція, проста та швидка установка.
Усі шви проклеєні.
Кількість місць: 6 – 7.
Розміри: (140 + 220 + 140) х 220 х 170 див.
Тент: 190T Polyester PU 3000mm.
Внутрішній намет: 190T Breathbale Fabric.
Стать: 210D P/Oxford 3000 мм.
Каркас: автоматична система із фібергласу.
Колір: сірий/сталевий
Кільця: сталь.
Вага: 9,9 кг.
Розмір у складеному вигляді: 90 х 25 х 25 см.
Виробник: Green Camp.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Green Camp |
| Країна виробник | США |
| Кількість входів | 1 |
| Кількість кімнат | 2 |
| Кількість шарів | Двошарова |
| Кількість спальних місць | 6 |
| Кількість тамбурів | 1 |
| Стан | Новий |
| Тип виробу | Намет |
| Колір | Сірий |
| Вага | |
| Вага | 9.9 кг |
| Водостійкість | |
| Водостійкість дна | 3000 мм вод. ст. |
| Водостійкість тенту | 3000 мм вод. ст. |
| Розмір встановленої намету/тенту | |
| Висота | 170 см |
| Довжина | 500 см |
| Ширина | 220 см |
| Розмір в упаковці | |
| Висота в упаковці | 25 см |
| Длина в упаковке | 90 см |
| Ширина в упаковке | 25 см |
| Дуги | |
| Дуги | Фіберглас |
| Матеріал виготовлення | |
| Матеріал дна | Поліестер |
| Матеріал тенту | Поліестер |
- Ціна: 8 300 ₴
- Готово до відправки
- Код: GC920
8 300 ₴
+380 (93) 516-06-60
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Графік роботи
- Понеділок08:0017:00
- Вівторок08:0017:00
- Середа08:0017:00
- Четвер08:0017:00
- Пʼятниця08:0017:00
- Субота08:0016:00
- НеділяВихідний






