+380 (93) 516-06-60





Намет-душ Green Camp GC2897, 120х120х200 см
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Об'ємний намет дає відчуття комфорту, коли приймаєте душ.
Всередині кишенька для дрібниць для прийняття душу та вішалка для рушника та халата. Ви можете використовувати намет як літній душ на дачі. Конструкція надійна, витримає усі погодні умови.
Характеристики:
Розмір: 120 х 120 х 200 см.
Тент: поліестер із покриттям 190T 68D PU 2000 мм.
Підлога: високоміцний, водонепроникний поліетилен.
Каркас: діаметр 16 мм.
Усі шви проклеєні.
Вага: 5,1 кг.
Розмір у складеному вигляді: 71 х 19 х 19 см
Виробництво: Green Camp.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Green Camp |
| Країна виробник | США |
| Каркас палатки/тента | Зовнішній |
| Кількість входів | 1 |
| Кількість кімнат | 1 |
| Кількість відтяжок | 4 |
| Кількість шарів | Одношарова |
| Кількість спальних місць | 1 |
| Кількість тамбурів | 1 |
| Призначення | Кемпінгові |
| Особливості намету/тенту | Проклеєні шви, Штормові відтяжки, Посилені кути |
| Сезон | Весна/Осінь |
| Стан | Новий |
| Тип виробу | Тент для душу |
| Форма | Намет |
| Колір | Синій |
| Вага | |
| Вага | 5.1 кг |
| Водостійкість | |
| Водостійкість дна | 2000 мм вод. ст. |
| Водостійкість тенту | 2000 мм вод. ст. |
| Розмір встановленої намету/тенту | |
| Висота | 200 см |
| Довжина | 120 см |
| Ширина | 120 см |
| Розмір в упаковці | |
| Висота в упаковці | 71 см |
| Длина в упаковке | 19 см |
| Ширина в упаковке | 19 см |
| Дуги | |
| Діаметр | 16 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Матеріал дна | Поліестер |
| Матеріал тенту | Поліестер |
- Ціна: 4 750 ₴
- Готово до відправки
- Код: GC2897
4 750 ₴
+380 (93) 516-06-60
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Графік роботи
- Понеділок08:0017:00
- Вівторок08:0017:00
- Середа08:0017:00
- Четвер08:0017:00
- Пʼятниця08:0017:00
- Субота08:0016:00
- НеділяВихідний

