+380 (93) 516-06-60





Палатка-душ Green Camp GC30, 120х120х190 см
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Намет-душ Green Camp GC30
Розміри: 120 х 120 х 190 см.
Тент: 190T Polyester PU 3000 мм.
Каркас: сталевий.
Колір: сірий/салатовий.
Вага: 2.5 кг
Розмір упаковки: 12х12х52 см
Виробник Green Camp.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Green Camp |
| Країна виробник | США |
| Каркас палатки/тента | Зовнішній |
| Кількість входів | 1 |
| Кількість кімнат | 1 |
| Кількість шарів | Одношарова |
| Кількість спальних місць | 1 |
| Кількість тамбурів | 1 |
| Призначення | Кемпінгові |
| Особливості намету/тенту | Штормові відтяжки, Водовідштовхувальне просочення, Внутрішні кишені |
| Сезон | Весна/Осінь |
| Стан | Новий |
| Тип виробу | Тент для душу |
| Колір | Зелений |
| Вага | |
| Вага | 2 кг |
| Мінімальна вага | 2 кг |
| Водостійкість | |
| Водостійкість дна | 3000 мм вод. ст. |
| Водостійкість тенту | 3000 мм вод. ст. |
| Розмір встановленої намету/тенту | |
| Висота | 190 см |
| Довжина | 120 см |
| Ширина | 120 см |
| Розмір в упаковці | |
| Висота в упаковці | 52 см |
| Длина в упаковке | 12 см |
| Ширина в упаковке | 12 см |
| Дуги | |
| Дуги | Сталь |
| Кількість дуг | 4 |
| Матеріал виготовлення | |
| Матеріал дна | Поліестер |
| Матеріал тенту | Поліестер |
- Ціна: 2 550 ₴
- Готово до відправки
- Код: GC30
2 550 ₴
+380 (93) 516-06-60
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Графік роботи
- Понеділок08:0017:00
- Вівторок08:0017:00
- Середа08:0017:00
- Четвер08:0017:00
- Пʼятниця08:0017:00
- Субота08:0016:00
- НеділяВихідний



