+380 (93) 516-06-60





Намет зі шторками та москітною сіткою Green Camp GC2902
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Тент, намет 2902 GreenCamp.
Москітна сітка, захисні штори.
Розміри: 300х300х250 см.
Вага: 23,5 кг
Розмір у складеному вигляді: 27х27х112 см
Виробник: Green Camp.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Green Camp |
| Країна виробник | США |
| Каркас палатки/тента | Внутрішній |
| Кількість входів | 2 |
| Кількість кімнат | 1 |
| Кількість шарів | Одношарова |
| Кількість тамбурів | 1 |
| Призначення | Кемпінгові |
| Сезон | Весна/Осінь |
| Стан | Новий |
| Тип виробу | Тент |
| Форма | Намет |
| Колір | Зелений |
| Водостійкість | |
| Водостійкість дна | 2500 мм вод. ст. |
| Водостійкість тенту | 2500 мм вод. ст. |
| Розмір встановленої намету/тенту | |
| Висота | 250 см |
| Довжина | 300 см |
| Ширина | 300 см |
| Розмір в упаковці | |
| Висота в упаковці | 27 см |
| Длина в упаковке | 112 см |
| Ширина в упаковке | 27 см |
| Дуги | |
| Дуги | Сталь |
| Матеріал виготовлення | |
| Матеріал дна | Поліестер |
| Матеріал тенту | Поліестер |
- Ціна: 11 500 ₴
- Готово до відправки
- Код: GC2902
11 500 ₴
+380 (93) 516-06-60
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Графік роботи
- Понеділок08:0017:00
- Вівторок08:0017:00
- Середа08:0017:00
- Четвер08:0017:00
- Пʼятниця08:0017:00
- Субота08:0016:00
- НеділяВихідний

