




Сітка волейбольна Mikasa
Волейбольна сітка – незамінний атрибут у спортивному інвентарі будь-якого спортзалу, тренувального майданчика. В ігрових видах спорту з м'ячем практично завжди використовують сітку як обмежувач або роздільник поля. Волейбол у разі не виняток. Сітка у волейболі – це роздільник полів суперника. Розташовується по центру ігрового майданчика. Сітка для волейболу може виготовлятися з різних матеріалів, але найчастіше це полімерна нитка. Важливо щоб сітка була міцною, але крім того завжди потрібно звертати увагу на розмір її осередків. Вони повинні бути досить великими, щоб не заважати огляду гравців поля суперників, але й досить дрібними, щоб крізь сітку не міг прослизнути м'яч. Сітка волейбольна виготовлена із поліетиленового шнура. Добре гасить удари, не розтягується.
Сітка волейбольна безвузлова.
У комплект входить сумка та трос для натягування між опорами.
Діаметр: 5 мм.
Матеріал: PE.
Діаметр троса: 4 мм.
Розмір осередку: 9х 9см.
Упаковка: PVC чохол білого кольору.
Вага: 2,2 кг.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Mikasa |
| Країна виробник | Китай |
| Діаметр | 5 мм |
| Довжина комірки сітки | 90 мм |
| Кількість | 1 |
| Матеріал | Поліестер |
| Призначення | Волейбол |
| Особливості | Металевий трос в комплекті, Чохол |
| Стан | Новий |
| Тип | Ігрова сітка |
| Форма комірки | Квадратна |
| Колір | Чорний |
| Ширина комірки сітки | 90 мм |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 9.5 м |
| Ширина | 1 м |
| Користувацькі характеристики | |
| Країна-виробник товару | Китай |
- Ціна: 1 736 ₴
- Готово до відправки
- Код: 873-25
1 736 ₴
- Понеділок08:0017:00
- Вівторок08:0017:00
- Середа08:0017:00
- Четвер08:0017:00
- Пʼятниця08:0017:00
- Субота08:0016:00
- НеділяВихідний

