+380 (93) 516-06-60



Сітка волейбольна 88293, трос D=2мм, комірка 10х10см.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сітка волейбольна безвузлова виготовлена із поліетиленового шнура.
Добре гасить удари, не розтягується. Матеріал не вбирає вологу.
Матеріал: поліетилен.
Розміри сітки: 9,5 м х 1м.
Діаметр тросу: 2 мм.
Діаметр мотузки: 3 мм.
Комірка: 10 х 10 см.
Упакування: сумка.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | World Sport |
| Країна виробник | Китай |
| Діаметр | 3 мм |
| Довжина комірки сітки | 100 мм |
| Кількість | 1 |
| Матеріал | Поліестер |
| Призначення | Волейбол |
| Особливості | Металевий трос в комплекті, Чохол |
| Стан | Новий |
| Тип | Ігрова сітка |
| Форма комірки | Квадратна |
| Колір | Чорний |
| Ширина комірки сітки | 100 мм |
- Ціна: 843 ₴
- Готово до відправки
- Код: 88293
843 ₴
+380 (93) 516-06-60
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Графік роботи
- Понеділок08:0017:00
- Вівторок08:0017:00
- Середа08:0017:00
- Четвер08:0017:00
- Пʼятниця08:0017:00
- Субота08:0016:00
- НеділяВихідний

