+380 (93) 516-06-60

Мат "ластівчин хвіст" 1м 1м 2, 5см, жовто-синій.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Увага! Допустимі відхилення параметрів виробу по товщині становлять +/- 3мм.
Усі претензії щодо товщини виробу приймаються лише з фотофіксацією штангенциркулем (не лінійкою!) у вільному стані.
Незважаючи на свою легкість, мат добре розподіляє вагу, захищає спортсменів від пошкоджень під час падіння.
Особливі кріплення "ластівчин хвіст" надійно з'єднають кілька матів в один.
Матеріал гіпоалергенний.
Розмір: 1м х 1м
Товщина: 25 мм
Колір: жовтий/синій
Матеріал: EVA
Виробник: Китай
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | World Sport |
| Країна виробник | Китай |
| Довжина | 100 см |
| Стан | Новий |
| Тип | Будо-мат |
| Товщина | 2.5 см |
| Колір | Синій |
| Ширина | 100 см |
- Ціна: 668 ₴
- Мінімальне замовлення: 5 шт.
- Готово до відправки
- Тільки оптом
- Код: EVA25Y
668 ₴
Мінімальне замовлення — 5 шт.
+380 (93) 516-06-60
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Графік роботи
- Понеділок08:0017:00
- Вівторок08:0017:00
- Середа08:0017:00
- Четвер08:0017:00
- Пʼятниця08:0017:00
- Субота08:0016:00
- НеділяВихідний

