+380 (93) 516-06-60


Дошка для плавання Dolvor
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дошка для плавання Dolvor – це чудовий засіб, який можна використовувати як для тренувань м'язів ніг, перебуваючи у воді, а також для навчання плаванню.
На дошці передбачені спеціальні прорізи для надійного утримання дошки у мокрих руках. Виготовлено дошку з екологічних матеріалів.
Характеристика:
Розмір: 42,5 х 29 х 3 см.
Матеріал: EVA.
Виробник: Dolvor.
Кольори: в асортименті.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Dolvor |
| Країна виробник | Китай |
| Довжина | 42.5 см |
| Матеріал | ЕВА |
| Особливості | Отвори для рук |
| Стан | Новий |
| Тип | Дошка |
| Товщина | 3 см |
| Колір | Різні кольори |
| Ширина | 29 см |
- Ціна: 276 ₴
- Готово до відправки
- Код: DLV1005
276 ₴
+380 (93) 516-06-60
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Графік роботи
- Понеділок08:0017:00
- Вівторок08:0017:00
- Середа08:0017:00
- Четвер08:0017:00
- Пʼятниця08:0017:00
- Субота08:0016:00
- НеділяВихідний

