+380 (93) 516-06-60


Дошка для плавання
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дошка для плавання В1009 призначена для тренувань та навчання плаванню.
Крім того, за допомогою такої дошки можна займатись тренуванням м'язів на ногах.
Дошка має спеціальні вирізи для зручного хвату під час плавання.
Виготовлена дошка з екологічно чистих матеріалів та не викликає алергічних реакцій.
Характеристика:
Розмір: 27,5 х 39 х 3,5 см.
Матеріал: EVA.
Кольори: жовтий/червоний, зелений, синій;
червоний/синій, зелений;
зелений/синій.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | World Sport |
| Країна виробник | Китай |
| Довжина | 27.5 см |
| Матеріал | ЕВА |
| Особливості | Отвори для рук |
| Стан | Новий |
| Тип | Дошка |
| Товщина | 3.5 см |
| Колір | Різні кольори |
| Ширина | 39 см |
- Ціна: 276 ₴
- Готово до відправки
- Код: В1009
276 ₴
+380 (93) 516-06-60
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Графік роботи
- Понеділок08:0017:00
- Вівторок08:0017:00
- Середа08:0017:00
- Четвер08:0017:00
- Пʼятниця08:0017:00
- Субота08:0016:00
- НеділяВихідний

