+380 (93) 516-06-60



Пояс для аквафітнесу Dolvor, DL1015-3B
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Пояс для аквафітнесу DL1015-3B можна використовувати для навчання плаванню, на заняттях з аквааеробіки, аквафітнесу. Матеріал - EVA завдяки своїй плавучості утримує на воді і не сковує рухів. Складається із 3-х секцій.
Характеристики:
Матеріал: EVA
Розміри: 30,5 х 23 х 3 см
Довжина: 115 см
Виробник: Dolvor
Кольори: в асортименті
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Dolvor |
| Країна виробник | Китай |
| Довжина | 30.5 см |
| Матеріал | ЕВА |
| Стан | Новий |
| Тип | Дошка |
| Товщина | 3 см |
| Колір | Різні кольори |
| Ширина | 23 см |
- Ціна: 298 ₴
- Готово до відправки
- Код: DLV1015-3B
298 ₴
+380 (93) 516-06-60
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Графік роботи
- Понеділок08:0017:00
- Вівторок08:0017:00
- Середа08:0017:00
- Четвер08:0017:00
- Пʼятниця08:0017:00
- Субота08:0016:00
- НеділяВихідний

