+380 (93) 516-06-60




Килимок туристичний надувний LFO бежевий, 188х64х3см
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Зручний самонадувний килимок зроблений з додатковою надувною подушкою, з якою ваш сон не відрізнятиметься від домашнього. Складається в компактний рулон-переноску.
Розмір: 188 х 64 см.
Товщина: 3 см.
Колір: бежевий
Матеріал: 190T Polyester, ПВХ.
Країна виробництва: Китай
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | World Sport |
| Країна виробник | Китай |
| Довжина | 188 см |
| Матеріал | Поліестер |
| Стан | Новий |
| Тип килимка | Самонадувний |
| Товщина | 30 мм |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Колір | Бежевий |
| Ширина | 64 см |
- Ціна: 1 207 ₴
- Готово до відправки
- Код: GJ-016
1 207 ₴
+380 (93) 516-06-60
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Графік роботи
- Понеділок08:0017:00
- Вівторок08:0017:00
- Середа08:0017:00
- Четвер08:0017:00
- Пʼятниця08:0017:00
- Субота08:0016:00
- НеділяВихідний

