+380 (93) 516-06-60





Намет зимовий утеплений, 200х200х165см, для зимової риболовлі, є дно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Намет для зимової риболовлі.
Швидкозбірний напівавтоматичний намет має міцну конструкцію. Окремий вхід. Вікно із захисною прозорою плівкою. Вентиляційне вікно. Підлога на змійці. Утеплена.
Матеріал тенту теплозберігаючий, вологонепроникний, захищає від вітру, снігу та дощу.
Намет просто розуміється і щільно укладається в сумку для зручного транспортування.
У комплекті йдуть чотири оцинковані свердловці-вкрутиші і відтяжки для безпечного кріплення намету на льоду.
Розміри: 200см х 200 см
Висота: 165 см
Матеріал: 210D
Каркас: скловолокно D=9,5 мм
Колір синій
Утеплювач: синтепон
Виробництво: Китай
Увага!
Допустимі відхилення параметрів виробу (довжина, ширина, висота) становлять +/- 5%.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Green Camp |
| Країна виробник | США |
| Каркас палатки/тента | Зовнішній |
| Кількість входів | 1 |
| Кількість кімнат | 1 |
| Кількість спальних місць | 2 |
| Призначення | Кемпінгові |
| Сезон | Зима |
| Стан | Новий |
| Тип виробу | Намет |
| Форма | Купол |
| Колір | Синій |
| Розмір встановленої намету/тенту | |
| Висота | 165 см |
| Довжина | 200 см |
| Ширина | 200 см |
| Дуги | |
| Дуги | Фіберглас |
- Ціна: 4 500 ₴
- Готово до відправки
- Код: GС-1998/502
4 500 ₴
+380 (93) 516-06-60
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Графік роботи
- Понеділок08:0017:00
- Вівторок08:0017:00
- Середа08:0017:00
- Четвер08:0017:00
- Пʼятниця08:0017:00
- Субота08:0016:00
- НеділяВихідний




