+380 (93) 516-06-60

Килимок туристичний 1800х600х6мм, фольга, EVA
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Розмір: 1800 х 600 мм.
Товщина: 6 мм.
Матеріал: EVA фольга.
Країна виробництва: Китай
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | World Sport |
| Країна виробник | Китай |
| Довжина | 180 см |
| Матеріал | ЕВА |
| Стан | Новий |
| Товщина | 6 мм |
| Колір | Блакитний |
| Ширина | 60 см |
- Ціна: 396 ₴
- Готово до відправки
- Код: 84084B
396 ₴
+380 (93) 516-06-60
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Графік роботи
- Понеділок08:0017:00
- Вівторок08:0017:00
- Середа08:0017:00
- Четвер08:0017:00
- Пʼятниця08:0017:00
- Субота08:0016:00
- НеділяВихідний

