+380 (93) 516-06-60


Намет 3-х місний GreenCamp 1012/N3
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Легкий двошаровий тримісний намет. Проста і швидка збірка та розбирання. Компактний зручний тамбур для речей. Захищений від негоди вхід із захисною сіткою. Усі шви проклеєні. Вентиляційний клапан. Ідеально підійде для нетривалих походів.
Розміри (см): 210 х 190 х 140.
Тент: 190T Polyester 2500 мм.
Внутрішній намет: 190T Breathable Fabric.
Підлога: 210D P/Oxford 2500 мм.
Каркас: Fiberglass 8.5 мм.
Колір сірий
Вага (кг): 3.9кг.
Розмір у складеному вигляді: 51х15х15 см
Країна виробництва: Китай
Увага!
Допустимі відхилення параметрів виробу (довжина, ширина, висота) становлять +/- 5%.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Green Camp |
| Країна виробник | Китай |
| Каркас палатки/тента | Зовнішній |
| Кількість входів | 1 |
| Кількість кімнат | 1 |
| Кількість шарів | Одношарова |
| Кількість спальних місць | 3 |
| Призначення | Кемпінгові |
| Особливості намету/тенту | Водовідштовхувальне просочення, Штормові відтяжки, Проварені шви, Кріплення для ліхтаря, Вентиляційні вікна, Антимоскітна сітка |
| Стан | Новий |
| Тип виробу | Намет |
| Колір | Сірий |
| Вага | |
| Вага | 3.9 кг |
| Водостійкість | |
| Водостійкість дна | 2500 мм вод. ст. |
| Водостійкість тенту | 2500 мм вод. ст. |
| Розмір встановленої намету/тенту | |
| Висота | 140 см |
| Довжина | 210 см |
| Ширина | 210 см |
| Розмір в упаковці | |
| Висота в упаковці | 15 см |
| Длина в упаковке | 51 см |
| Ширина в упаковке | 15 см |
| Дуги | |
| Діаметр | 8.5 мм |
| Дуги | Фіберглас |
| Кількість дуг | 2 |
| Матеріал виготовлення | |
| Матеріал дна | Оксфорд |
| Матеріал тенту | Поліестер |
- Ціна: 3 000 ₴
- Готово до відправки
- Код: GC1012/N3
3 000 ₴
+380 (93) 516-06-60
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Графік роботи
- Понеділок08:0017:00
- Вівторок08:0017:00
- Середа08:0017:00
- Четвер08:0017:00
- Пʼятниця08:0017:00
- Субота08:0016:00
- НеділяВихідний

