+380 (93) 516-06-60





Намет Green Camp 2904
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Туристична палатка
Розміри намету: 240 х 240 х 170 см.
Тент: 190T Polyester 68D PU 3000 мм.
Сітка: Polyester B4.
Каркас: Fiberglass 11.9,5 мм.
Кільця: d4мм, довжина 17 см, метал.
У комплекті: кілочки, відтяжки.
Вага: 4,7 кг.
Розмір упаковки: 64 х 16 х 16 см.
Країна виробництва: Китай.
Увага!
Допустимі відхилення параметрів виробу (довжина, ширина, висота) становлять +/- 5%.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Green Camp |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість шарів | Одношарова |
| Особливості намету/тенту | Проклеєні шви, Вентиляційні вікна, Водовідштовхувальне просочення, Антимоскітна сітка |
| Сезон | Літо |
| Стан | Новий |
| Тип виробу | Тент-шатер |
| Форма | Купол |
| Колір | Зелений |
| Вага | |
| Вага | 4.7 кг |
| Водостійкість | |
| Водостійкість дна | 3000 мм вод. ст. |
| Водостійкість тенту | 3000 мм вод. ст. |
| Розмір встановленої намету/тенту | |
| Висота | 170 см |
| Довжина | 240 см |
| Ширина | 240 см |
| Розмір в упаковці | |
| Висота в упаковці | 16 см |
| Длина в упаковке | 64 см |
| Ширина в упаковке | 16 см |
| Дуги | |
| Діаметр | 11 мм |
| Дуги | Фіберглас |
| Матеріал виготовлення | |
| Матеріал дна | Оксфорд |
| Матеріал тенту | Поліестер |
- Ціна: 4 100 ₴
- Готово до відправки
- Код: GC2904
4 100 ₴
+380 (93) 516-06-60
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Графік роботи
- Понеділок08:0017:00
- Вівторок08:0017:00
- Середа08:0017:00
- Четвер08:0017:00
- Пʼятниця08:0017:00
- Субота08:0016:00
- НеділяВихідний




