+380 (93) 516-06-60




Намет-автомат, 190х190х130, камуфляж
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Намет-автомат, миттєве встановлення.
Вікно та двері додатково обладнані протимоскітною сіткою.
Кількість місць: 2-3.
Розміри: 1.9 х 1.9 м.
Висота: 1.3 м.
Колір: коричневий камуфляж; підлога: сірий.
Вага: 2 кг.
Країна виробництва: Китай
Увага!
Допустимі відхилення параметрів виробу (довжина, ширина, висота) становлять +/- 5%.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | World Sport |
| Країна виробник | Китай |
| Каркас палатки/тента | Внутрішній |
| Кількість входів | 1 |
| Кількість шарів | Одношарова |
| Кількість спальних місць | 2 |
| Призначення | Кемпінгові |
| Особливості намету/тенту | Антимоскітна сітка |
| Сезон | Літо |
| Стан | Новий |
| Тип виробу | Намет автомат |
| Форма | Нестандартна |
| Колір | Коричневий |
| Вага | |
| Вага | 2.3 кг |
| Водостійкість | |
| Водостійкість дна | 1500 мм вод. ст. |
| Водостійкість тенту | 1500 мм вод. ст. |
| Дуги | |
| Дуги | Сталь |
| Матеріал виготовлення | |
| Матеріал дна | Поліестер |
| Матеріал тенту | Поліестер |
- Ціна: 1 100 ₴
- Готово до відправки
- Код: HX-8140
1 100 ₴
+380 (93) 516-06-60
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Графік роботи
- Понеділок08:0017:00
- Вівторок08:0017:00
- Середа08:0017:00
- Четвер08:0017:00
- Пʼятниця08:0017:00
- Субота08:0016:00
- НеділяВихідний

